עו"ד שוש פרי shosh@peri-law.co.il |
עו"ד יורם פרי yoram@peri-law.co.il
logo

המלצות


מכתב מנשיא המדינה

עורך דין יורם פרי, אני מודה לך על ספרך אשר מתאר בבירור רב את תחילתו של מסע חשבון הנפש שעשתה האנושות כולה.

המלצה של י. ג.

מילותיי אינם יכולים לתאר את היחס החם והשירות המעולה שקיבלתי משוש ומיורם בזכות הלב הרחב האהבה והמקצועניות הצלחנו בזמן קצר יחסי לסגור את התיק לשביעות רצון הצדדים.

המלצה של תום

גירושים זה לא סיפור קל, ושוש, את, עם המון טקט, אוזן קשובה וכל כך הרבה רצון טוב ואסטרטגיה - הפכת את הסיפור שלי לכזה עם סוף טוב. תודה תודה תודה

המלצה של א. צ.

שוש היקרה, ברצוני להודות לך על טיפול מסור מקצועי אישי ועקבי. ניסיון החיים העשיר שלך, האינטליגנציה הרגשית, המקצועיות והצניעות העסקית איפשרו לי לתת בך אמון מלא

Mandel architects

אני מכיר את עוה"ד שוש ויורם פרי מספר שנים במהלך השנים משרדם סייע לי במספר נושאים הקשורים להסכמים במשפחה, צוואות וירושות.

המלצה של ענת

ברצוני להביע את הערכתי לטיפולכם המסור בתיק שלי. אין ספק שאהבתכם לילדים והחתירה לצדק ואמת הם העקרונות המובילים אתכם ואתם עושים זאת במקצועיות ושירותיות.

המלצה של גלר אילן ורובינשטיין חני

מצאנו לנכון להודות למשרד עו"ד שוש ויורם פרי על הטיפול המשפטי. הרגשנו לאורך כל הדרך שיש לנו על מי לסמוך, ואנו מבחינתנו נמליץ בחום על משרדכם.

המלצה של יעל רונן

יורם ושוש פרי היקרים, אני רוצה להודות לכם על טיפול ענייני ודואג. על עבודה יסודית ובלתי מתפשרת, על אוזן קשבת והכי חשוב - ניצחון מוחץ ומדהים במקרה שלי.

המלצה של גאולה וראובן גבע

אנו אסירי תודה על הטפול החם והמסור שקבלנו לאורך השנים בתיקנו הן בבית משפט קמה והן בבית המשפט המחוזי...תודה גדולה על הרגש האישי לאורך כל שלבי המשפט וערעורו

המלצה של אפרת ואברהם

רציתי להודות לכם על טיפול מסור ובלתי מתפשר. הגעתי אליכם, לאחר שנפגשתי עם עו"ד אחר בתחום, שניסה לשכנע אותי כבר בפגישה הראשונה שהייתי אתו לתבוע בכל הכוח... אבל מה שחשוב בתהליך הזה, שלאורך כל הדרך ליוויתם אותנו, הסברתם והנחתם אותנו בצורה הטובה ביותר. ממליצה עליכם בחום לכל מי שזקוק.

המלצה של אתי שתווי

ברצוני להודות לכם על היחס והשירות, אשר קיבלתי מכל אחד ואחת מכם. תודה ענקית על התוצאה וזאת הודות לאמת והצדק. מעבר להיותכם עו"ד מקצועיים ברמה גבוהה בתחום המשפחה, הכרתי אנשים מדהימים עם לב ורגש נדיר. מודה לכם על הכל

המלצה אפרת

שוש פרי, ברצוני להודות לך על עזרתך, על התמיכה לאורך כל הדרך, על אוזן קשבת, על הנחישות והרגישות איתם התנהלת מולי...יחד, השגנו את המטרות - והגענו לטוב.

המלצה של לקוחה

אין לי מילים מספקות, בכדי להודות ליורם, שוש ונטע על האופן בו נלחמו עבורי וסייעו לי להגיע למקום בו אני נמצאת היום. במקרה הזה באמת ש"מילים לא אומרות מאום".

המלצה של פלג

לשמחתי הרבה התיק "נפל" לידיים שלכם וביחד הצלחנו להשיג משמורת משותפת. רוצה להודות לכם על טיפול מסור ועיקש ועל תחושת הביטחון שנסכתם בי לאורך הדרך, גם כאשר זה היה כרוך בשיחות מוטיבציה ו"הרמה מהקרשים". תודה, תודה, תודה!

המלצה של עוז

ברצוני להביע את הערכתי ולהודות לעורכי הדין היקרים יורם, נטע ושוש על הטיפול המסור, האמין והמקצועי אשר העניקו לי

דאנס 100 - חברה מובילה ב 2016

מכתב שקיבלנו מדאנס 100 על כי נבחנו כחברה מובילה ב- 2016. משרדנו דורג זו השנה השנייה עם השגים מובילים ומצוינות עסקית וניהולית

המלצה ברית זכאי

בתור סטודנטית, לא ציפיתי לקבל עזרה, תמיכה ועידוד שקיבלתי במשרד שוש ויורם פרי. יורם פרי במיוחד, אפשר לי באמת לדרוש ולקבל את מה שמגיע לי. תודה רבה רבה מכל הלב

המלצה של מקס

למרות החששות שלי לגבי כל עניין הגירושין שלי, התמיכה והמקצועיות של עובדי משרד עוה"ד שוש ויורם פרי עזרו לי לסיים לטובה פרק קשה וכואב בחיי.

המלצה של האחים גלדנור

עו"ד יורם שלום, ברצוני להביע מלוא הערכתי לטיפולך המסור והמקצועי ,בתיק שניהלת עבורנו עד לסיומו המוצלח ולשביעות רצוננו

המלצה של מירב ורון

פנינו לעו"ד שוש פרי לשם הכנת הסכם ממון טרם נישואינו. המפגש הראשון סייע רבות להפגת חששות ומתחים הנוגעים להסכם ופקח את עינינו לסוגיות הרבות עליהן יש לתת את הדעת. תודה

המלצה שלמה מלכה

אין מילים בפי... ברצוני להודות לכם, על הייצוג המקצועי והבלתי מתפשר בערכאות המשפטיות השונות, הן בבית הדין הרבני האזורי, בבית הדין הגדול ובבית המשפט לענייני משפחה.

המלצה ארנון גני

לעו"ד יורם פרי, תודה על ההקשבה, על מהירות התגובה, על הרוגע והרגשת הבטחון שנסכת בי. תודה

המלצה אבי ועידית שמעוני

לעורכת הדין שוש פרי היקרה, רוצים להודות לך מקרב לב על כל שעשית למעננו במהלך שלוש השנים האחרונות. לא רבים האנשים כמוך !!!

המלצה של אורנה מילשטיין

רציתי להודות לכם על עזרתכם הנאמנה והמסורה עבורי. תפקיד של המלאכים השומרים שלי, ובזכות הייעוץ והטיפול המסור, החזרתם לי את החיים והשקט הנפשי לקדמותם.

המלצה של צבי ברוורמן

המלצה של לקוח שלנו מאנגליה

המלצה של בניאן בטו

מכתב תודה לאדם נפלא שעזר לי בשעת צרתי. תודה שבכל פנייה או שיחה, היית לאוזן קשבת לייעוץ והכוונה. הלוואי שירבו כמוך, והלוואי שעורכי דין ילמדו ממך מהו יחס אנושי

המלצה של אלי ודלר

אני רוצה להעיד על עו"ד יורם פרי. את הצד המקצועי שביורם כולנו מכירים לטובה. אלא שהצד האנושי שבו משתווה לצד המקצועי ומעצים אותו.

המלצה - י.ב.

ברצוני להודות מקרב לב על הטיפול המאוד מקצועי, ממוקד, חם וענייני אשר הצליח ל"רכך" באופן משמעותי את ההליך הגירושין המורכב והקשה שעברנו.

המלצה של אביגדור רוטשילד

מר אביגדור רוטשילד קיבל המלצה על עוה"ד שוש ויורם פרי, מקולגה שלהם, בעת שהיה בעיצומו של הליך גירושין. לאחר שטופל על ידם נאמנה ביקש לפרסם את המלצתו

המלצה של טליה

מייל תודה ששלחה לקוחה לעורך הדין אשר המליץ לה, בעניין הסכמי ממון, על עו"ד שוש פרי.

המלצה של אמנון שוורץ

הדרכתם, עצותיכם והטיפול המסור בהליכים המשפטיים הסבוכים בשל כך (כולל שיתוף פעולה עם עו"ד קנדי/ישראל) הביאו למימוש הצוואה. ועל כך התודה והברכה

המלצה של ט.ר.

יורם ושוש פרי הפגינו ידע, מקצוענות ועבודה בלתי פוסקת...עטפו בחום ואיכפתיות גם כשנה אחרי תום ההסכם הסופי.

המלצה של דיאנה

יורם, אמרת לי כי הדרך לא תמיד תהיה קלה יהיו עליות אך גם ירידות. אז במקום הזה אני רוצה להודות לך, כי איתך ידעתי רק עליות וגם אם היו ירידות הן היו לא מורגשות ועברנו אותן ביחד ובגדול.

המלצה של אלון שמש

ברצוני להודות לצוות הנפלא שתמך בי בכל התקופה הקשה שעברתי, גם מחוץ לטיפול המשפטי. נחשפתי לאנשים מדהימים, שהאנושיות היא מעל לכל והמאמצים שנעשו עבורי (גם שבתחילה ובמהלך הדרך האופטימיות לא נראתה באופק) היו אדירים.

המלצה של מיכל ו.

כמי שחוותי תהליך ממושך ממה שצפיתי שוש הייתה לעוגן המקצועי קודם כל אך גם עם הזמן היתה לאוזן הקשבת ברגעים קשים ומתסכלים בתהליך וזה כלל אינו ברור מאליו. זמינות מלאה, מקצועיות, יצירתיות, הקשבה, מתן עצה ושוב קודם כל אנושיות.

המלצה של דליה סוויסה

"עכשיו, קח את כל מה שיש לך על הגב, תעביר אלי, תירגע ותתחיל לנשום". זה המשפט הראשון שאמר עו"ד פרי לאחי בפגישה הראשונה. כל מי שעובר תהליך גירושים, כל שכן תהליך ארוך, מכוער וקשה, כשהאור לא נראה באופק, יכול להבין איזה ערך יש למשפט כזה.

המלצה של אורה

עורכת הדין שוש פרי! רציתי להגיד לך תודה ענקית על שייצגת אותי בכבוד והמון כוח כדי להצליח במשפט הגירושים. אין לי מילים לתאר כמה עבודה גדולה עשית למעני ותמכת בי נפשית לאורך "המסע אל החופש".

המלצה של גל

כותבת להודות לכם מקרב לב על המפגש שדייק את כוונותיי ורצונותי. סגרנו חוזה גישור בשעה טובה ומוצלחת.

המלצה של ציפי

לעו"ד פרי המון תודה על העזרה והתמיכה הנפלאה לאורך כל הדרך באסון הנורא שקרה לי, ועל הדלת הפתוחה תמיד אצלך בשבילי. באהבה ציפי

המלצה של בת שבע

ברצוני להודות מקרב לב על תשומת הלב וההקשבה לבעיותיי, האזנת לי במלוא תשומת הלב ועודדת אותי, אתה אדם אדיב, חם ומלא אנושיות.

המלצה של נטע

למשרד פרי עו"ד. מעבר לרצוני להביע תודה על המאמץ שהשקעתם בתיק ועל ההצלחה רציתי להודות על היחס הנפלא שקיבלתי מצידכם מכל הגורמים. ישר כח!!!

המלצה של יעל

החוזה שלנו קיבל אישור בבית משפט היום, וזה המקום להודות לכם על הטיפול הסבלני והמסור. תודה שעזרתם לנו להגיע להסכם במינימום חיכוכים

המלצה של סיגל

הגעתי למשרדכם מפוחדת ורועדת, אישה, שחשה בודדה וקטנה מול מערכה גדולה שנפתחה נגדה. כבר בדקה הראשונה, כשהתיישבתי בחדרו של יורם, הרגשתי שהגעתי למקום מבטחים, לבית חם.

המלצה של דורון

עו"ד שוש פרי טפלה בתיק הפרידה שלי מבת זוגי והפגינה הבנה, מקצועיות ונסיון רב שנים.

המלצה של ברוך מאדגרוב

אני יותר ממודה לכם על התמיכה, האוזן הקשבת ועל כך שנלחמתם למעני. אמליץ בחום לכל חבריי ומכרייאשר יצטרכו ייצוג משפטי

המלצה של רונית ליוטצ`י

דרך התוכנית של מיכל דליות - רדיו 103FM יצא לי להכיר עו"ד דיני משפחה- עו"ד משכמו ומעלהוהייתי רוצה להמליץ עליו בכל פה

המלצה של לירון לוינטל

רציתי להודות לכם מקרב ליבי על התמיכה הבלתי פוסקת, המקצועיוצ ללא פשרות...והכי חשוב , תודה על התמיכה הנפשית והיחס האישי והמשפחתי שהענקתם לי בתקופות הקשות...

המלצה של ורד לביא

שמחתי מאוד לעבוד עם משרדכם. האכפתיות המופלאה שאתם מגלים היא פנומנה. שעות העבודה והרצינות בה אתם מתייחסים לכל תיק ראויה לציון וכמובן התוצאה שהשגתם שימחה אותי מאוד

המלצה של יששכר

אני רוצה להודות לכם על הטיפול והשירות והיחס החם שקיבלתי מכם במסגרת סיום מוצלח של הליך הגירושין הארוך והמייגע

המלצה של אראלה

אני רוצה להודות לך על הטיפול המקצועי אמין ומסור שלך לכל הנוגע בכתיבת הצוואה שלי.

המלצה של איריס ומוטי

אנחנו רוצים להודות לכם על הטיפול המסור בתיק שלנו, השקעתם בו זמן, אנרגיה ולמידה. היחס שלכם והאכפתיות היו מדהימים, תמיד כשנפגשנו נתתם לנו הרגשה מעולה ממש כמו של משפחה.

המלצה של משפחת ירון

לעורכי הדין שוש ויורם פרי היקרים, רצינו להודות לכם על השירות האמין, הרציני ועם זאת הכל כך אישי שנתתם לנו, בנושא הצוואה שלנו.

המלצה של שולה

לשוש ויורם אהובים! התודה והוקרה על הדאגה הכנה, הטיפול המסור בבני לירון

המלצה של ליאור

יורם ושוש היקרים...הגענו לפגישת הכרות וייעוץ ביחד עם עוד בני משפחה, קבלנו הסבר מפורט יותר על המצב העדין שבו אנו נמצאים ועל הסיכונים הכרוכים במידה ולא ננקוט צעדים משפטיים. פגשנו את שוש ובהמשך הדרך את אלדד. קבלנו שירות מקצועי וגם היתה הצלחה בתהליך עד לקבלת מבוקשינו ותוך פרק זמן קצר. כל ההתייחסות היתה מאוד מקצועית, מאוד ישירה ועם דחיפה מטעמכם לטובת הצלחת המהלך.

המלצה של אושמירסקי אניה

אני מבקשת להודות מקרב לך לשוש וליורם על התמיכה והעזרה העצומה שקיבלתי מהם מהרגע הראשון...החום, האמפטיה, הביטחון, הדאגה לטובתי, לשלומי ולשלום משפחתי, הפתרונות המקצועיים, החכמים והמהירים שהענקתם לי מהרגע הראשון – אין לזה מחיר.

המלצה של ולדמן טל

ברצוני להודות לך ולצוות משרדך המדהים והנאמן, על הטיפול המסור בתביעת אפוטרופוס על אבי הסובל ממחלה קשה...אין ספק שכישורייך הרבים והיכולות הגבוהות בתחום, תרמו לפסיקת הדין הסופית ולתוצאה הטובה ביותר

המלצה של משה ומלכה

כשהגענו אליכם לראשונה כולנו, כל המשפחה, היינו במצב של חוסר אונים ואי ודאות...כאשר נחתם ההסכם בינינו לבין הצד השני, ידענו שבזכותכם הגענו לתוצאה הטובה ביותר עבורנו.

המלצה של אושרית כהן

רב תודות על השירות העקבי והמסור בתיק הגירושין, למרות כל המהמורות והתלאות שהיו בדרך עד לקבלת הגט המיוחל...ייצגתם אותי בכל הכבוד הראוי, ועל זה אני מודה ומוקירה את המאמצים שלכם עד היום.

המלצה של איריס חן

יורם היקר, אני רוצה להודות לך ולשוש על הטיפול המסור בתיק של אבא שלי, אני מלווה מקרוב את כל התהליך ונוכחת פעם אחר פעם במקצועיות ובאכפתיות בה אתה ושוש מטפלים בתיק המורכב הזה.

המלצה של רוזלין היניג

אני ממליצה בחום לשקול לשכור את שירותיהם של יורם ושוש, כמגשרים בתהליך גירושין. הם הופכים את התהליך ליותר קל, יותר מובן ופחות מלחיץ.

המלצה של דודי שביט

אימפריה, זו מילה שמייצגת את בני הזוג פרי, לא במקרה "פרי" מופיע באמפריה. מקצועיות,רגישות ואכפתיות אלו התכונות שבלטו בליווי משפטי של משרד עו"ד פרי, שניזקקתי לו לאחרונה. ממליץ מאוד

המלצה של חנה שמיר

היי שוש, רציתי להודות לך על הערב המעשיר בו העברת הרצאה בהתנדבות ...ההרצאה הייתה מאוד מעניינת מלמדת ומעשירה, הכריזמה שלך הידע הניסיון והמקצועיות שלך תרמו להצלחת הערב

המלצה של כנרת סלמה

מילים לא יספיקו על מנת לתאר את תודתי העמוקה, מילים לא יוכלו לספר על עזרתכם, תמיכתכם ברגעי כאב וחולשה, מצאתי בית חם לב פתוח ויד מושטת לעזרה כאילו הייתי בתכם הקטנה...אדוארד ציפמן גילד כתב: " המתנה הנפלאה ורבת הערך שאתם נותנים לעולם היא עצם היותכם כאן." ואני מסכימה איתו.

המלצה של מיכאל בלן-סגל

הייתי שבור...עמדתי להפסיד הכול. עד אשר הכרתי את יורם ואת אשתו שוש, זוג עורכי דין שדבר ראשון הם חברים שלך ורק לאחר מכן עורכי דין שלך...אני מודה מקרב לב לצמד המנצח ואמליץ בחום לכל מי שאשמע שצריך עורכי דין

המלצה של שבי יקותי-סופר סת"ם מוסמך

כבר שנים שרצינו לעשות הסכם ממון ולא מצאנו את האיש/ה הנכון לעשותו. בהיכרותי את עו"ד פרי לפני כמה חודשים, נתגלה לעיני אדם בעל חשיבה שאינה קונבנציונלית אדם רגיש ומסור...אני ממליץ בחום. עו"ד פרי הוא האדם לגישורים והסכמים.

המלצה של אריה כהן-חיתולים

לכל אורך ההליך המשפטי הראו עוה"ד שוש ויורם פרי את אנושיותם ויחסם המשפחתי. אמרתי ליורם לא פעם: "עתידי בידך". ואכן לא התאכזבתי. עוה"ד יורם ושוש פרי, משכו אותי מבור תחתית אפל אל אור החיים, במקצועיות וברגישות.

המלצה של מורן

כבר בפגישת הייעוץ הראשונה הבנתי שאני בידיים טובות.הרגשתי כמו בבית.יורם ושוש נתנו לי הרגשת ביטחון אדירה,מיד הבנתי שאני במקום הנכון,שאני שמורה ושהם יעזרו לי לעבור את כל התהליך הקשה הזה בדרך הנכונה עם כמה שפחות עוגמת נפש ונזקים...המון תודה עם המון הערכה שעזרתם לי לסיים פרק בחיי בצורה כ"כ אצילית ולהתחיל חיים חדשים.

המלצה של תמר ביטון

תודה רבה על טיפולכם המסור והמהיר! תודה על חום ואהבה ודאגה בלתי פוסקת! על ידי טיפולכם המסור הצלתם את בני ועל זה אני מודה לכם מכל הלב !!!

המלצה של אבי ארבייט

ברצוני להודות לכם מעומק ליבי על הטיפול המקצועי, האישי והמסור שהענקתם לי...עתה עם סיום ההליכים המשפטיים שבהם זכיתי לשביעות רצוני, אני שוב מודה לכם והלוואי שהיחס שקיבלתי מכם יהיה נחלת כלל עורכי הדין ללקוחותיהם .

המלצה של מנחם

מרגיש צורך להודות לכם על שטיפלתם בי במקצועיות...ובעיקר בעיקר על שהכרתי זוג מדהים ואנושי שלא מסתכל על ה"תיק" אלא עלי ועל ילדיי.בטוח אני שזו הדרך הנכונה להצלחתכם.

המלצה של ענבר

אני מתקשה למצוא את המילים המתאימות להביע את הערכתי ותודתי. בתקופה לא קלה זו בחיי האישיים אתם הייתם עבורי האור בקצה המנהרה.

המלצה של לימור שהרבני

בזכות המקצועיות, היסודיות, הנחישות שלכם הצלחתם להעמיד את הנאשמים לדין, לחשוף את האמת ולהוציא את הצדק לאור. בזכותכם זכיתי במשפט ובגדול!! על כך אני רוצה להודות לכם מקרב לבי

המלצה של שמעונוב נינה

כולי תודה על נועם הליכותיכם,על סבלנותכם הרבה, על ההקשבה בכל שעה ושעה ועל התמיכה הנפשיתשנתתם לי...יצאתי ל"חופש" רק בזכותכם...דעו שתמיד אשא אתכם בליבי

המלצה של מגן- שרותי מידע עיסקי וחקירות

בעת האחרונה הפניתי אליכם שני לקוחות...הלקוחות יידעו אותי שסייעת בידן והודו לי על שיצרתי קשרבינך לבינן, התרשמו מנועם הדרך בה נהגת בהן במצבן הרגיש, מהייעוץ הענייני ומדרכך הפרקטית.

המלצה של ששון אליעזר

תודה על הטפול המסור,היחס החם שהיה בצורה מקצועית, מהיר וגם מעבר לזה

למידע נוסף, ייעוץ או ייצוג ע"י עורכי הדין פרי, אנא לחצו על צור קשר