עו"ד שוש פרי shosh@peri-law.co.il |
עו"ד יורם פרי yoram@peri-law.co.il
logo

עורך דין משפחה


המשפחה שהקמתם מתפרקת, ואתם חסרי אונים, מה עושים ולמי לפנות?

עורך דין משפחה – מקצועיות, מוסר ורגישות

התחום המשפטי של דיני משפחה עוסק בעולם תוכן מורכב. לא תהייה הפרזה באמירה כי ייחודו של תחום זה לעומת תחומי משפט אחרים הוא בעיסוקו בדיני נפשות. על כן, שומה על עו"ד דיני משפחה, לגלות את מלוא הרגישות המתחייבת מתפקידו, להראות אמפתיה, להיות קשוב ולהפגין סבלנות, יותר משנדרש בתחומים האחרים.

מובן כי קיים הצורך הפונקציונאלי לרמה גבוהה של מקצועיות ויסודיות, לגיבוש אסטרטגיה והתנהלות מיטביות, לכוון לצרכים המוצהרים של הלקוח בהיבטי החוק. אך לצד אלה בולט הצורך לנהוג במידת הרגישות הראויה. כעורכי דין משפחה נוגעים אנו לא אחת בליבו של סכסוך בין בני משפחה. סכסוך עתיר כאב ואמוציות, לבטים וחששות, וסערה אמיתית של רגשות. שכן, אין כעס ככעסו של בן זוג נבגד. תחושת הפגיעות של ילדים שהתא המשפחתי המאוחד שהכירו אהבו והיו בו בטוחים, התפרק, היא קשה ביותר. וסיטואציה של יורשת עיזבון אשר ילדיה פותחים במאבק על ירושת בעלה, אביהם, היא בלתי נסבלת.

לראייתנו, תפקידנו העיקרי הוא לוודא טובתו של הלקוח, ולחזק אותו. אנו מאמינים בפירוש כי נוכח הסיטואציה אליה הגיע, מגיע לו לחוות רוגע ולהיות מאושר יותר. חשוב לדעת כי ענייני משפחה לא פתורים הם לאו דווקא בסיס למלחמה בלתי פוסקת. מבחינתנו הליכי גישור ופתרון סכסוכים מחוץ לכתלי הערכאות המשפטיות יהיו תמיד האפשרות העדיפה.

 

עורך דין משפחה תחומי העיסוק 

סכסוכים משפחתיים בענייני כספים, ענייני ירושה וצוואות, לרבות צווי ירושה וקיום צוואה, גירושין, מזונות, אבהות, אפוטרופסות, חטיפה של ילדים לחו"ל, וכל סכסוך אחר, אשר נובע מתוך ההקשר המשפחתי, בכולם עסקינן. ומנגד – גם בעריכה של הסכמים שמטרתם להסדיר, בהסכמה הדדית, סוגיות משפחתיות. כאלה הם הסכמי ממון, הסכמי הורות, הסכמי גירושין, הסכמים העוסקים בהלוואה, הסכמי מתנה, הסכמים בין יורשים, וכדומה. כמו כן, משרדנו עוסק בהליכי גישור בעניין כל מחלוקת בין בני משפחה, במסגרת הערכאות המשפטיות ומחוצה להן.

נוכח קיומן של שתי ערכאות משפטיות העוסקות בדיני המשפחה, בתי הדין הרבניים ובית המשפט לענייני משפחה, קיימת ייתכנות כי עניינים של מעמד אישי יידונו בחלקם בפני הערכאה האזרחית, וחלקם יידונו בפני הערכאה הדתית. על כן ישנה חשיבות רבה למידת המומחיות של עורך דין דיני משפחה בטיפול בהליכים בשתי הערכאות.

על הלקוח לוודא, לפני תחילת ההליך המשפטי, כי עורך הדין אליו יפנה הוא אכן בעל המקצוע הנכון ללוותו בהליך הנדרש.

אנחנו, במשרד עורכי הדין פרי, נדאג לך, הלקוח, ובעיקר - נדאג לילדיך. טובת הילדים היא בראש מעיינינו, כאשר אנו עוסקים בתיקי גירושין, או בכל הליך אחר שמעורבים בו ילדים. אנחנו נחשוב עבורך חשיבה רציונלית ומקצועית, נתכנן יחד אתך את המהלכים, נייעץ באופן מיטבי, ונהיה שם אתך ובשבילך.

למידע נוסף, ייעוץ או ייצוג ע"י עורכי הדין פרי, אנא לחצו על צור קשר