עו"ד שוש פרי shosh@peri-law.co.il |
עו"ד יורם פרי yoram@peri-law.co.il
logo

אני מאמין


"אני מאמין" בתחום דיני המשפחה

"כל המבוגרים היו פעם ילדים אך רק מעטים זוכרים זאת"
(אנטואן דה סנט – אכזופרי, "הנסיך הקטן").

גירושין נחשבים בדרך כלל לסופה של דרך, סופם של יחסים וסופה של משפחה. מדובר בתהליך אמוציונאלי, תהליך של אובדן, שבו הפרט דוחה ממנו את בן הזוג שאיבד ומקבל דפוס חדש של חיים, כשבד"כ חווית הגירושין מלווה בפחד, באיום על צרכים בסיסיים ותחושת אובדן המובילה לא אחת לדיכאון.

במערכת משפחתית מתפרקת, ידם של הילדים תמיד תחתונה. הם קורבנות של חוסר תכנון, חוסר התאמה וחוסר הצלחה של המבוגרים. במצב בו הפירוד או הגירושין של ההורים מתקיימים באווירה של ריב, מרירות ונקמה, מוטלת בספק התמיכה ההורית המהווה ביטחון לילד ומצבו של הילד עלול להחמיר אם ההורים משתמשים בו למאבקם הפרטי.

ה"אני מאמין" שלנו להזכיר להורים שגם הם היו פעם ילדים, להדגיש בפניהם את חשיבות הפחתת ה"פצע" שנפער אצל ילדיהם בהליך הפירוד ו/או בהליך הגירושין. אנו רואים לאורך כל התהליך שבו אנו מלווים את לקוחותינו המתגרשים את הילדים לעינינו, ועושים כל שניתן כדי שהפגיעה בהם תהא מזערית.

"במלחמה אין מנצחים, במלחמה יש תמיד חללים"

בניהול משבר משפחתי, אנו מנסים להוביל את לקוחותינו לסיים את יישוב הסכסוך ואת המשבר בדרך של שלום בדרך נאותה, עם ע"י ניסיון להגיע להסכם גירושין בדרך של מו"מ, ו/או ניסיון להביאם להסדר גישור מסודר.
יחד עם זאת, במצבים שגירושין נכפים על הלקוח והצד שכנגד מנהל מלחמת חורמה, אנו נכנסים ל"שדה הקרב" ונלחמים בחוזקה מול הצד השני.

"חשוב מאוד שהגירושין יעלו יפה כי הם נמשכים בד"כ יותר מהנישואים"

בניהול תיק גירושין אנו מאמינים כי חשוב לזכור ולהזכיר ללקוח, כי האדם אשר ממנו הוא מתגרש ילווה אותו כל החיים, במיוחד אם יש ילדים. לכן, אנו מנסים לסיים הליך גירושין בדרך נאותה, שכן, הניסיון מלמד, כי לקוח מרוצה הוא לקוח אשר נסגר לו הסכם גירושין מהיר, הכולל בתוכו הכנסת כמה שיותר פרטים והסוגר את כל הקצוות בתחומי החיים של בני הזוג הפרודים כדי שלא יחזרו בעתיד לבית המשפט.
 

"האני מאמין" בתחום הגישור 

"הפתרון לסכסוך או למחלוקת נמצא תמיד בידי שני הצדדים יחדיו"

ה"אני מאמין" של משרדינו הוא שניתן לפתור מחלוקת ו/או סכסוך בדרך נאותה ע"י הליך גישור.

עורכי הדין פרי, מאמינים כי בהכוונה נכונה של מגשר  מקצועי ומיומן יכול כל סכסוך בכל תחום להסתיים מחוץ לערכאות משפטיות.

למידע נוסף, ייעוץ או ייצוג ע"י עורכי הדין פרי, אנא לחצו על צור קשר